Навчання онлайн з підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній

Категорія:
Навчання
Дати
18.08.2020 р. 09:00 - 21.08.2020 р. 17:00
Дата проведення:
18-21 серпня 2020 року
Місце проведення:
вул. Андріївська.1, м. Київ
Час початку:
Контакти:
+38 (098) 113-84-50
Організатор:
Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Університеті банківської справи відбудуться онлайн-курси з підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі  і на умовах фінансового кредиту, надання послуг з фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання гарантій та поручительств,   адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» в режимі онлайн на дистанційній платформі Zoom.

Екзамен проходить у формі тестування на дистанційній платформі Moodle співбесіда проходить через Viber.

По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка та «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам».