Спорт

sport

В інститутах Університету банківської справи створені всі умови для фізичного розвитку та занять спортом. Це –  облаштовані спортивно-оздоровчі комплекси: спортивний, гімнастичний і тренажерний зали, футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики.

До послуг студентів близько 30 секцій та оздоровчих гуртків, найпопулярніші з яких: міні-футбол, спортивна та танцювальна аеробіки, баскетбол, волейбол, карате-до, гандбол, легка атлетика, шахи, армрестлінг, теніс та ін. Студентські спортивні заняття відбуваються за унікальними авторськими методиками викладачів Університету, що містять ґрунтовні знання та сучасні підходи до збереження та покращення здоров’я. 

Щороку у Харківському навчально-науковому інституті проходять змагання – «Весняний кубок з волейболу» в рамках Універсіади ДВНЗ «Університет банківської справи»; серед студентства інститут – спортивно-танцювальні змагання «Весняні ластівки».

Збірна Львівського навчально-наукового інституту з баскетболу посіла перше місце (2017 р.) в командних змаганнях, а з волейболу – ІІ місце у змаганнях «Універсіади Львівщини» (2016 р.).

Проходять щорічні змагання з волейболу серед команд Черкаського інституту, а у 2016 році зайняли І місце в змаганнях з волейболу серед чоловіків за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів та ІІ місце у ІІ Спортивних іграх з волейболу серед жіночих команд.

Не перший рік студенти та випускники Інституту банківських технологій та бізнесу активно відпочивають в рамках проекту «Карпати-Квест».